Projekts GURINIMAS informē par rezultātiem

Igaunijas-Latvijas programmas projekts GURINIMAS, tuvojoties savai izskaņai, informē par projektā sasniegto 11. septembrī seminārā Tartu un 13. septembrī konferencē Rīgā. Gan seminārā, gan konferencē tiks apskatīti abu valstu slāpekļa budžeti un to salīdzinājums, sniegti ieteikumi labākai slāpekļa plūsmu pārvaldībai, kā arī prezentēts izstrādātais "virtuālais rīks" slāpekļa plūsmu pārvaldībai. Konferences uzaicinātais runātājs - Dānijas Orhūsas Universitātes Biozinātņu institūta profesors Braiens Kronvangs (Brian Kronvang) uzstāsies ar prezentāciju "Mērķtiecīgu pasākumu izvēle un to ietekme uz sateces teritoriju". Konferences laikā paredzēta arī profesora Braiena Kronvanga vadīta diskusija "Mērķtiecīgi pasākumi".

 

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.