PostDoc granta pētījumu rezultāti prezentēti konferencē Polijā

Laikā no 17. līdz 20. septembrim, pētniece Inta Dimante-Deimantoviča, kopā ar maģistrantūras studenti Annu Lanku pārstāv Latvijas Hidroekoloģijas institūtu starptautiskajā konferencē Lakes & Reservoirs: Hot Spots and Topics in Limnology, kas norisinās Polijā, Mikožinā. Konferences laikā tiek prezentēti rezultāti Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā Pēcdoktorantūras pētniecības atbalstam. Autores uzstājas ar stenda referātu "Preliminary results of multi-proxy paleolimnological survey performed in anthropogenic impact limited lake, a case study from Latvia, North-Eastern Europe". Pētījums atspoguļo cilvēka darbības ietekmes pēdas Sekšu ezerā, kas atrodas Garkalnes administratiīvajā teritorijā. Pētot ezera nogulumus, konstatēta gan klimata pasiltināšanās ietekme, gan ezera bagātināšanās ar organiskajām vielām.

Projektu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekts 1.1.1.2 pēcdoktorantūras pētniecības atbalstam No.1.1.1.2/VIAA/2/18/359.

Attēlā kopā ar projekta sadarbības institūcijas pārstāvi – pētnieci Izabelu Zavisku no Polijas Zinātņu akadēmijas Staņislava Leščinska ģeogrāfijas un telpiskās plānošanas institūta.

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.