LHEI prezentē projekta BONUS BASMATI rezultātus informatīvā pasākumā Rīgā

Latvijas Hidroekoloģijas institūta darba rezultāti projektā BONUS BASMATI 20. februārī tiks atspoguļoti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētā informatīvā pasākumā "Jūras plānošana, izmantošana un dzīvotspējīga jūras ekosistēma  - vai tas viss ir iespējams?", Rīgā, VARAM telpās. Kādi ir jūras ekosistēmas pakalpojumi, kas tos nodrošina, ietekmē un kā tie var mainīties - par to stāstīs LHEI prezentācijas. Paredzēta arī pasākuma dalībnieku aktīva iepazīšanās ar lēmumu pieņemšanas atbalsta rīku Baltic Explorer, kas, izmantojot dažādus jūras vides datus, palīdz izvēlēties piemērotākās darbības jūrā un piekrastē. Pasākuma programma šeit. Vairāk par projektu BONUS BASMATI - https://bonusbasmati.eu/

Pielikumi:
Download this file (Agenda 20022020.pdf)Agenda 20022020.pdf[Agenda]423 kB

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.