LHEi piedalās SETAC pirmajā virtuālajā konferencē

Atšķirībā no daudziem citiem pasākumiem, kuri atcelti vai pārcelti uz vēlāku laiku, Vides toksikoloģijas un ķīmijas biedrība (SETAC) savu Eiropas mēroga konferenci 3.-7. maijā noturēja tiešsaistē. Šādā režīmā konferencē ar diviem stenda referātiem pārstāvēts arī LHEI. Projekta CWPharma rezultāti apkopoti referātā "Biotests evaluate contaminants reduction via advanced waste water treatment" (I.Putna-Nīmane), savukārt referāts "Determination of acute and chronic ecotoxicological effects of leachates from geosynthetics in different stages of artificial hydraulic engineering application process" iekļauj ERA-Net RUS Plus projekta EI-GEO un pēcdoktorantūras pētniecības pieteikuma Nr. 1.1.1.2/VIAA/3/19/465 (Atbalsts pēcdoktorantūras pētniecības īstenošanai, projekta numurs 1.1.1.2/16/I/001) darbu rezultātus (E.Strode).
Konferences apraksts - https://dublin.setac.org/  un konferences virtuālā norises vieta - https://scicon.setac.org/#topics-tab

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.