Cik ilgstošas sekas ir cilvēka darbībai uz ezeru?

Vai to, ko Tu dari ezerā, kāds redzēs un atklās pēc gandrīz 100 gadiem? Cik ilgstošas var būt ietekmes uz ezeru sekas? Vai ezera ekosistēma pati spēj uzlaboties? Par to, ko slēpj Latvijas ezeru dzīlēs esošās fosilijas un kas noskaidrots PostDoc granta pētījumu rezultātā radiožurnālā «Zināmais nezināmajā» stāsta Latvijas Hidroekoloģijas institūta pētniece Inta Dimante-Deimantoviča un Latvijas Universitātes asociētais profesors Normunds Stivriņš.https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/zinamais-nezinamaja/vesturisko-procesu-petijumi-ienirstot-ezeru-dziles.a130743/

Mikroplastmasas pētījumi saldūdeņos LHEI tiek realizēti atbalsta pēcdoktorantūras pētniecības īstenošanai projekta ietvaros, projekta numurs 1.1.1.2/16/I/001, pētniecības pieteikuma numurs 1.1.1.2/VIAA/2/18/359.

 

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.