PostDoc īstenošanā paredzētā starptautiskā sadarbība sekmīgi tiek turpināta

Sakarā ar pandēmiju, patlaban plānotās PostDoc granta mobilitātes aktivitātes tiek veiktas kā virtuālās apmācības, ar sadarbības partneriem organizējot metožu apspriešanu un neskaidro jautājumu risināšanu tiešsaistes platformās. Novembrī LHEI pētniece Evita Strode piedalījās projekta ER90 HAZLESS interaktīvā darba grupā par biomarķieriem, sadarbībā ar Somijas Vides institūtu SYKE (20. 11.) un COST Action CA18238 “Eiropas starpdisciplinārā tīkla platforma jūras biotehnoloģijā - Ocean4Biotech” tīklošanas pasākumos (24.-26.11.). Ocean4Biotech vispārējais mērķis ir apvienot ekspertus jūras biotehnoloģijas jomā, nodrošinot platformu viņu zināšanu un pieredzes apmaiņai, kā arī izstrādājot plānu veiksmīgai, ilgtspējīgai un ētiskai jūras biotehnoloģijas ieviešanai praksē. Vairāk informācijas par šo iniciatīvu - https://www.ocean4biotech.eu/

PostDoc granta aktivitāšu finansiālais nodrošinājums: Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekts 1.1.1.2/16/I/001, pētniecības pieteikuma nr. Nr. 1.1.1.2/VIAA/3/19/465.

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.