Cāļus (projektus) skaita rudenī

Gada beigās, apkopojot LHEI 2020. gada laikā pieteiktos un finansējumu saņēmušos projektus (rudens cāļus), secinām, ka nākošajā gadā darba būs daudz. Ar jauno gadu jāuzsāk vēl viens Latvijas Zinātnes padomes grants par slāpekļa fiksācijas procesiem Rīgas līcī. Ne mazāk atbildīgi ir pētījumi LHEI salīdzinoši jaunās nozarēs - okeanogrāfijā un ezeru ekoloģijā divos ceturtās kārtas pēcdoktorantūras grantos. Mikroplastmasas pētījumi jāturpina Latvijas-Lietuvas programmas projektā ESMIC - https://latlit.eu/esmic/ Šoruden uzsākti arī divi "Seed Money" projekti - REHAZE (finansē Zviedrijas Institūts) un BlueBioSites (Interreg BSR programma). Liels darba apjoms piecu gadu garumā paredzams jaunā Eiropas Savienības programmas LIFE projekta LIFE REEF ietvaros, jūras aizsargājamo teritoriju attīstībai. Vēlēsim sev labu laiku un izturību!

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.