Informācija par sīkdatnēm, kas tiek izmantotas LHEI mājas lapā www.lhei.lv

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, tai skaitā obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļvietnes pamata funkcijas, piemēram  navigācijas iespējas.

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcionalitāti, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

 

Nepieciešamās sīkdatnes / vienmēr atļautas

Nepieciešamās sīkdatnes ir obligātas tīmekļvietnes funkcionēšanai. Tās ietver tikai tās sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļvietnes pamata funkcijas un drošību. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādu personīgu informāciju.

Funkcionālās sīkdatnes

Funkcionālās sīkdatnes palīdz nodrošināt noteiktas funkcijas, piemēram, iespēju dalīties ar tīmekļvietnes saturu sociālo mediju platformās, iegūt atgriezenisko saiti un izmantot citas trešo pušu nodrošinātās iespējas.

Veikstspējas sīkdatnes

Veikstspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai saprastu un analizētu tīkemļvietnes galvenos darbības rādītājus, un palīdzētu nodrošināt tīmekļvietnes apmeklētājiem labāku lapas lietošanas pieredzi.

Sīkdatne

Ilgums

apraksts

YSC

Sesija

Šīs sīkdatnes pakalpojuma sniedzējs ir Youtube un tā piesaista apmeklētājam unikālu ID, lai veidotu satistiku par skatītajiem YouTube video. Izveidojas skatoties lāpā iekļautos video.

 

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ir izmantotas, lai saprastu, kā tīmekļvietnes apmeklētāji izmanto tīmekļvietni. Šīs sīkdatnes palīdz iegūt informāciju par tīmekļvietnes apmeklētāju skaitu u.c. Iegūtā informācija ir pieejama apkopotā veidā, tieši neidentificējot apmeklētāju.

Sīkdatne

Ilgums

Apraksts

_ga

2 gadi

Šīs sīkdatnes nodrošina Google Analytics. Tā tiek izmantota, lai apkopotu standarta žurnālierakstu informāciju par  lietotāju darbībām tīmekļvietnē (unikālais apmeklētāju skaits, pieslēguma ilgums). Apkopotā informācija ir anonīma un tieši neidentificē apmeklētāju.

_gat

1 minūte

Šīs sīkdatnes nodrošina Google un tās tiek izmantotas, lai kontrolētu pieprasījumu apjomu.

_gid

1 diena

Šīs sīkdatnes nodrošina Google Analytics. Tās izmanto, lai iegūtu informāciju, kā apmeklētāji izmanto tīmekļvietni. Katram lietotājam tiek piešķirts unikāls ID, kas tiek izmantots statistikas datu apstrādē. Iegūtie dati ir anonīmi.

 

Trešo pušu un sociālo tīklu sīkdatnes

Sīkdatnes

Ilgums

Apraksts

fmalertcookies

1 mēnesis

Šīs sīkdatnes nodrošina lietotāja izvēles saglabāšanu Cookies piekrišanas dialogam.

Citas sīkdatnes

Citas sīkdatnes  ir tādas sīkdatnes, kas tiek izmantotas analītikai un nav pagaidām iekļautas kādā no esošajām kategorijām.

 

 

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.